Kompaktní řešení drcení
 • Technické parametry

 • Výkon:

  Až do 80 t/h dle materiálu

 • Vstupní otvor:

  640 x 550 mm

 • Pohon:

  77 kW

 • Hmotnost:

  12 t

RM 60 v akci

RM 60

RM 60 máte k dispozici kompletní recyklovací zařízení doslova za rohem. Jako provozovatel získáte vyšší výnosy okamžitým zpracováním cenných surovin na místě stavby, demolice, obalovny, atp.

K jeho hlavním přednostem patří nízké pořizovací náklady, možnost rozšíření, možnost plnění malým přístrojem a dostačující výkon.

RUBBLE MASTER RM 60 si poradí s každým materiálem: asfalt, beton, středně tvrdý přírodní kamen a stavební odpad. Tento kompaktní kontejnerový drtič je nejvhodnější do města, podniku a menší recyklační firmy.

Pro instalaci a provoz drtiče postačuje jeden pracovník, který zároveň drtič zaváží a z nakladače dálkovým ovládáním ovládá všechny relevantní funkce.

Další výhodou je nízká násypná vyška – 1 930 mm – drtič je možno zavážet i malým kompaktním nakladačem (BOBCAT, UNC…).

Sériová výbava, jako skrápění a okapslování drtiče umožňuje provoz i přímo v centrech měst bez jakéhokoliv omezení pro okolí.

Výkonný Výkonný
Nízká násypná vyška Nízká násypná vyška
Sériová výbava Sériová výbava

Drtič RM 60

RUBBLE MASTER RM 60 si poradí s každým materiálem: asfalt, beton, středně tvrdý přírodní kamen a stavební odpad. Tento kompaktní kontejnerový drtič je nejvhodnější do města, podniku a menší recyklační firmy.
Pro instalaci a provoz drtiče postačuje jeden pracovník, který zároveň drtič zaváží a z nakladače dálkovým ovládáním ovládá všechny relevantní funkce.

Další výhodou je nízká násypná vyška – 1 930 mm – drtič je možno zavážet i malým kompaktním nakladačem (BOBCAT, UNC…).
Sériová výbava, jako skrápění a okapslování drtiče umožňuje provoz i přímo v centrech měst bez jakéhokoliv omezení pro okolí.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Prodej

Servis

Vondra Tomáš
+420 732 742 130 rm-service@seznam.cz Šmolovy 203, Havličkův Brod

Napište nám